top of page
מתוקן 1_edited.jpg

אודות השיטה

שיטת LifeDance נוגעת בצורך לרקוד. ריקוד כאמצעי לשיפור הבריאות, מנהיגות, פיתוח עצמי ומסע נשי.

 

אנו נוגעות במנעד רגשות ומעניקות להן עוצמה באופן אותנטי באמצעות ריקודים מובנים במנעד סגנונות ריקוד.  מאפשרות לעצמנו לדייק עם הבחירות שלנו בחיים, כשברקע צלילי מוסיקה אנרגטיים. אנו חוות חופש ושמחה דרך המסיבה הכי טובה בעיר. LifeDance מאפשרת לנו ליצור תקשורת בריאה עם העולם הפנימי שלנו דרך תנועה באופן דינמי, מהנה, ממכר וקליל, כך שהתהליך הופך להיות חוויה בלתי נשכחת ומעוררת השראה.

מה חבוי בתוך השיטה

ספורט- ישנן נשים המתקשות להתמיד בספורט, והריקוד מבחינתן הוא פתרון קל ליישום. במשך שעה וחצי של שיעור אנו עובדות על כל חלק וחלק בגוף, לוקחות את עצמינו אל הקצה (בהתחשב בכל אישה  והיכולות שלה) מבלי להרגיש איך הזמן עובר. הריקוד פועל ברמה האירובית והאנאירובית. בLifeDance אנחנו שומעות משפטים כמו "מה כבר נגמר?" או "וואוו מחכה כבר לפעם הבאה", "חבל שלא גיליתי אתכן קודם".

נשיות- השיטה הינה לנשים בלבד. כשאין בסטודיו גברים, אנו מנטרלות מתחים שעשויים להתעורר כשאנו עוברות תהליך עם עצמנו. הנשים בסטודיו משילות מעצמן שנים של אמונות מעכבות, חסמים, תחושות של "אני לא בסדר" "אני מאכזבת" ועוד. יוצאות משיעור שלמות וחסינות יותר מול העולם.

לעצור הכל ולהיות עבור עצמך- החיים הם מזללת אנרגיה, אף פעם הזמן לא מספיק להכל. 

ב-LifeDanc אנחנו מתנתקות לשעה וחצי ומשקיעות בעצמנו, מצליחות לעשות משהו למען ההתפתחות והמודעות שלנו תוך כדי פעילות גופנית מהנה. השיעור ממשיך איתנו לתוך החיים הרבה אחרי שהוא מסתיים, מול המשפחה, העבודה והחברים , משדרג לנו את כל השבוע ומאפשר לנו למקסם שעה וחצי וליהנות מכל העולמות.

נשים כמוני כמוך- השיעורים מיועדים לנשים באשר הן. כולן מגיעות עבור עצמן. אנו נקיות משיפוטיות. כולן מרגישות שהן בבית, במקום בטוח ונוח, בסביבת נשים בכל הצבעים, כל המשקלים וכל הגילאים. אין צורך בידע מוקדם.

הגשמת חלומות- "פיספסתי את הרכבת" מכירה את התחושה? ב-LifeDance ככל שאת בוגרת יותר, את בשלה יותר להבין את עצמך, לעבור תהליכים ולאפשר לעצמך להיות הגרסה הכי טובה של עצמך (וזו לא קלישאה). את יכולה "לקפוץ על הרכבת" בכל שלב, להתחיל או לחזור לרקוד ולהגשים חלום.

תקשורת בלתי מילולית- אפשר לדבר על זה, ואפשר לרקוד את זה.

תנועה היא שפה. בשעה וחצי אנו מאפשרות למחשבות לנוח ומפנות מקום לביטוי פיזי. במקום בו הראש יכול לסבך ולבנות חומות, הגוף מעניק חופש רגשי באותנטיות וללא עקבות.

שמחה ומקור לשחרור מתחים- ריקוד ותנועה הם אינסטינקטים השומרים על בריאותינו. אנו מגיבים אוטומטית למוסיקה על ידי תנועה כבר ברחם.  לרקוד את יודעת, אנחנו רק פה להזכיר לך למה. 

התנועה מפרישה חומרים כימיים בגופנו האחראים על השמחה, מונעים דיכאון, שומרים על איזון נפשי, מוטיבציה, תחושת הביטחון והאהבה, תחושת מסוגלות וערך עצמי. הריקוד נחשב כמזור מן הטבע לאיזון הכימי בגופינו.

בריאות- הריקוד מזרים דם לכל מערכות הגוף, משפר את המוטוריקה הגסה והעדינה, המטבוליזם, את מנגנוני השינה, מערכת החיסון, מערכת העצבים בכלל ועצב הואגוס בפרט, משפר את מנגנוני ריפוי הדלקות ומעלה את רמת האנרגיה בגוף. 

השיטה רשומה כסימן רשום ישראלי ™ ובעלת זכויות יוצרים.

השיטה קיימת כ 16 שנים.

למעלה מ 50,000 נשים כבר רקדו LifeDance ברחבי הארץ.

כיום מתקיים קורסים להכשרת מדריכות במכללה האקדמית בוינגייט.

נשים עם או בלי ניסיון קודם שהתאהבו, התמכרו והחליטו להפוך את החלום  לפרנסה. 

לשיטת ™LifeDance יש נכון להיום כ-100 קבוצות ברחבי הארץ,

60 מדריכות פעילות, אירועים, סדנאות ואלפי נשים שכל שבוע

לא מוותרות לעצמן

ורוקדות את החיים בעוצמה!

מבנה השיעור:

השיעור מורכב משלושה חלקים:

החלק הראשון – מובנה כרוטינות. הוא מתבסס על עשרה סגנונות מחול שונים ומגוונים, תוך איזון מדויק בין מינונים של חזרתיות על תנועות לבין גיוון המאפשר עניין. חלק זה מוכר לנו כרקדניות בצעירותינו ומותאם לנשים ללא ידע או ניסיון קודם.
בשיטת LifeDane עשרה סגנונות מחול. מודרני, אפריקאי, ג'אז, פלמנקו, בוליווד, סלסה, היפ הופ, ג'ייב, מזרחי ומודרני רצפה. כל סגנון נוגע ברגש אחר. 
ריקוד אפריקאי שבטי - מחובר ליום יום, לטבע, לפשטות החיים ואמהות.
סגנון בוליווד (סרטים הודים)- שילוב של הודו והוליווד, יוצרת תנועות בעלות שפה רומנטית, דרמתית ומלאה בפנטזיות.
היפ הופ- חושף את הצד הישרדותי והחד בנו.

ג'אז- מחדד את הכריזמה והנוכחות שלנו מול אנשים.
פלמנקו- מחבר אותנו למקום עם כבוד, כוח החיים והתשוקה ועוד…

החלק השני - ככל שהשיעור מתקדם... אנו מתחממות פיזית, רגשית ומנטלית ויכולות לתת מקום לביטויי עצמי בשיעור, לתת מקום ליצירתיות וחופש בסטודיו. החלק השני מתבצע בעזרת גומיות כוח בשילוב עם תכנים אימוניים  (coaching) ואימפרוביזציה. בחלק זה של השיעור נבחר נושא ,אותו נחקור דרך התנועה. נושאים כמו  תקשורת מקרבת, מנהיגות אישית, יצירתיות, לשאלות מעוררות לחקירה והתפתחות. הגומיות מאפשרות התנגודת ועבודה על כוח פיזי ומנטלי.

 

החלק השלישי- הוא ריקוד חופשי לגמרי. מסיבה אמיתית. נשים בכל גיל חוזרות להיות נערות בנפשן. משתוללות ופורקות. הגוף, הרגש והמחשבות משתחררים לחלוטין, אנו חשות מלאות חיות, אנרגיות של שמחה וכוח. רגע לרקוד את עצמך לדעת.

 

השיעור מסתיים במתיחות והורדת הדופק. התחושות המיוחדות והעמוקות, ממשיכות ומלוות אותנו הרבה אחרי השיעור, מאפשרות סוג של "התמכרות" בריאה. בקבוצה מתגבשת תחושה של שבט נשי חזק המעצים את האנרגיה ומאפשר ליצור שינוי אמיתי בחיים.  

סיפורים של מדריכות שעשו את זה כנגד כל הסיכויים

Image_1513.png
bottom of page