אודות השיטה

אנשים מונעים על ידי רגש. כשאנו מפתחות חוויה רגשית כלפי משהו, הדבר יהפוך לחלק בלתי נפרד מהרגלי הצריכה שלנו. ו לא סתם רגשות, אלא רגשות עמוקים ובסיסיים ביצר האישה כמו אמון בעצמה, שמחה, חופש פנימי, דיוק, עוצמה קבלה ועוד. ™LifeDance הינה שיטה ריקוד המחוברת עמוק לאותן איכויות של נשים, המעוררת את הרגשות הללו, וגורמת להן לרצות להתמכר! לחכות לשיעור! לרצות להזיע בשביל זה! השיטה היא מעבר לגיל, לדת, למעמדות סוציאו אקונומיים ושפה. ™LifeDance מאפשרת לכל אישה באשר היא לרקוד! בכל גיל, ללא ידע מוקדם ולהגשים את החלום!

 

השיעור מורכב משלושה חלקים:
החלק הראשון מתמקד בטכניקה. חלק זה מובנה. הוא מתבסס על עשרה סגנונות מחול שונים ומגוונים, תוך מינונים מדוייקים בין חזרתיות על התנועות ומגוון גדול המאפשר עניין, תוך שילובם כרוטינות. חלק זה מוכר לנו כרקדניות בצעירותינו, אך בנוי ומותאם לנשים ללא ידע או נסיון קודם. כל סגנון מצייג ונוגע בצד אחר בנשיות: ריקוד אפריקאי כשבטי , מחובר ליום יום ולפשטות החיים. סגנון הבוליווד (סרטים), שילוב של הודו והוליווד, יוצרת תנועות בעלות שפה רומנטית דרמתית ומלאה בפנטזיות. היפ הופ חושף את הצד הישרדותי והחד בנו, הפלמנקו מחבר אותנו למקום עם כבוד, גבולותפנימיים וחיצוניים, ותשוקה ועוד.

 

ככל שהשיעור מתקדם...ואנו מתחממות פיסית, רגשית ומנטלית אנו יכולות להתחיל לתת מקום לביטויי עצמי בשיעור, לתת מקום ליצירתיות וחופש בסטודיו. החלק השני מתבצע בעזרת גומיות כוח בשילוב עם תכניים אימוניים (coaching) ואימפרוביזציה. בחלק זה של השיעור נבחר נושא ,אותו נחקור דרך התנועה כאשר בשיעור מועלות אפשרויות בחירה וכלים המתאימים להתמודדות עם הסוגיה. חלק זה קשה מאד פיסי! אנו מביאות את הגוף אל הקצה הן מבחינת סיבולת והן כוח. החלק השלישי הוא ריקוד חופשי לגמרי. מסיבה אמיתית – נשים מכל גיל שהופכות לנערות בנפשן. משתוללות ופורקות כל עול. הגוף, הרגש והמחשבות משתחררים לחלוטין, אנו חשות מלאות חיות, אנרגיות של שמחה וכוח. תחושות מיוחדות וממכרות שנשארות ומלוות אותנו ביום יום...גם אחרי שהשיעור מסתיים.

 

זוהי שיטה שבה ניתן לעבור תהליך אישי, באופן קליל ושמח, בסביבה נקייה משיפוט, מלווה בזיעה וטירוף, שאגות וחיוכים בלתי נגמרים...ואף פעם...לא להסתכל על השעון.

 

נשים מגלות את היכולת לשמוח ולהשתולל בלי צורך בחתונה או חברות..אלא בשביל עצמן! ללא הצורך להוכיח משהו למישהו – לשכוח לשעה וחצי מהניקיונות, הבישולים, עבודה ומחוייבויות אחרות. להקדיש אותם לעצמך, לעיצוב הגוף, טיפוח הנפש והתמקדות בתכנים עמוקים.

 

השיטה רשומה כסימן רשום ישראלי ™ ובעלת זכויות יוצרים. וכיום מתקיימים קורסים להכשרת מדריכות בכל הארץ. כלומר נשים עם או בלי נסיון קודם שהתאהבו, התמכרו והחליטו להפוך את החלום לפרנסה. כיום לשיטת ™LifeDance יש כ-85 קבוצות ברחבי הארץ, 40 מדריכות פעילות ושני מחזורים חדשים להכשרת המדריכות שנפתחו השנה.

 

לרקוד את החיים בעוצמה!

שיטת ™LifeDance נולדה מתוך קושי אישי אשר תורגם  ליצירתיות, עוצמה, תהליך של צמיחה ושמחה. דרך בה כל אישה תוכל להתחבר לנשיות, להפיג מתחים, ליהנות ולשרוף קלוריות בריקוד.

 

"ספורט! ספורט זה לא מותרות, ספורט זה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו...כמו שאנו אוכלות, ישנות, מתקלחות, כן...אנו זקוקות לתנועה כדי לשמור על אורח חיים תקין.אבל המילה ספורט הינה מושג רחב, ולא כל אחת מסוגלת להתמיד בפעילות גופנית.

 

מה גורם לאישה להתמיד במשהו (לאו דווקא בספורט)?
התשובה היא רגש !

 

סיפורים של מדריכות שעשו את זה כנגד כל הסיכויים

Image_1513.png