top of page

אודות שירה רובינס

הסיפור האישי שלי

קצת עליי
קצת עליי

בת 48 אם חד הורית לשני ילדים נדירים. בת 20 ובן 17. נולדתי בניו יורק עם מיילדת ערביה, גדלתי בשנה הראשונה עם מטפלת אירית, דיברו איתי במקביל עברית ואנגלית ולפי עדויות נולדתי בכלל ג'ינג'ית . זה יכול להסביר את האהבה שלי לעולם הגדול והגוונים שיש בתוכי. 


בתיכון למדתי במגמת ביולוגיה ומחול. התקבלתי בגיל 17 לאוניברסיטת תל אביב (למחלקה הזאולוגית). שם בפעם הראשונה בחיי נחשפתי לניסויים בבעלי חיים. זו הייתה חוויה משנה חיים. הבנתי חמלה מהי, והתעורר בי הצורך להרבות טוב בעולם. 


בצבא הייתי ביחידה קרבית. לפני 25 שנה זה נחשב מאד ייחודי לנשים. היינו 3 נשים הראשונות הקרביות ביחידת מגלן. אחת החוויות המדהימות ביותר אך הקשות ביותר! זו חוויה שחידדה לי את הנשיות שבי. העדנה, הרצון העז ללמוד את האישה שבי! על כל גווניה... 


טיילתי במזרח הרחוק שנה וחצי, במקומות תיירותיים ובמקומות שישראלים לא יכולים להגיע אליהם. הייתי מאד הרפתקנית. גרתי ביפן וכבשתי יעדים בתוליים. חזרתי משם בתחושה שהעולם ב DNA שלי, 

ועדיין...There is no place like home גם ברגעים של משבר.

למדתי הומיאופתיה שבע שנים ומדעי גוף האדם ארבע שנים האדם עם התמחות בגניקולוגיה ונשים. טיפלתי באלפי א.נשים חלקם בהצלחה וקסם וחלקם לצערי לא זכיתי לעזור להם. על כל אחד כזה לא ישנתי לילות רבים. לא משנה כמה הצלחות יש, הידיעה שמישהו אחד סובל, הוא כאב בלתי נסבל מבחינתי. מעולם לא פיתחתי עור של פיל לסבל. 


הייתי נשואה לאבי ילדיי במשך 10 שנים. תוך כדי תנועה הוא חזר בתשובה ונהייה חרדי. המשכנו לחיות זו לצד זה כשאני חילונית והוא חרדי חצי מנישואינו. חווינו קושי גדול  עליו נוספו שני ילדים קטנים וקשיים של זוג צעיר. 

לאחר כ 10 שנות נישואים, התגרשנו, הוא פנה לחיים אחרים. מאז, אני מגדלת את ילדיי לבד כאם חד הורית. למדתי בנישואיי כעס מהו. כמה הכעס הרסני. בעיקר למדתי למחול, לעצמי ולסביבה. שם במשבר הגדול ביותר בחיי, בו חשתי מוות רגשי, מצאתי את הדרך להתחבר לניצוץ שבי, לתשוקה, ולבחור בחיים מחדש.

איך נולד לייפדאנס

חלום LifeDance

לפני 17 שנים רציתי לחזור לרקוד ולמעשה התחלתי לחלום. 

החלום קרם עור וגידים בזכות נשים שהתחברו אלי לדרך וחלמו איתי. הקמתי בזכותן את שיטת LifeDance שהתחיל ברפת של פרות (לא צוחקת) והפך לעסק ארצי בעל כ 100 מוקדים בארץ ושניים בארה"ב. נשים מכל מגזר ומעמד סוציו אקונומי הצטרפו בדרך זו או אחרת לקורסים, לשיעורים, לסדנאות ולאירועים. 

אפילו חצינו גבולות. לימדתי בניו יורק, פלורידה אוהיו ובאירופה מטעם המכללה האקדמית לוינסקי וינגייט בתוכנית של האיחוד הארופאי.


היום נשים מכל הארץ רוקדות וחיות לייפדאנס, החל מנערות במצוקה ועד האישה המפורסמת שלנו בת 90...נשים מהפריפריה, מהמרכז, ערביות, דתיות, רוסיות ואפילו אחד שהפכה לאחת. וכולם שם...נשים באשר הן! 

הרצאתי לצד מרצים מובילים מהאקדמיה. 

באחרון ישבתי ליד מרצה מאירן. היתה הרבה שתיקה אך גם שלום פנימי. 

במעט ששוחחנו הבנתי איך כולם בסוף רוצים את אותו הדבר, חיוך ואהבה הם מזור לכל בני האדם.

הדים בעולם

ייצגתי את ישראל בכנסים בינלאומיים בפעם האחרונה שהרצתי בליטא, שהייתה בעברה קומוניסטית. 

אנשים הזהירו אותי שזה לא הפתיחות של ישראל ושאני עשויה להיתקל בהתנגדות. בסוף ההרצאות נשים כתבו רעיונות פורצי דרך ורקדו לצלילי טראנסים מטורפים! 

בעקבות הרצאותיי שם נבחרתי להרצות בכנס המרצים הבינלאומי בצ'כיה אודות החיבור בין עסקים לתנועה, או במילים אחרות- איך לפתח את היזמות שבך. 

מתוך כל המרצים זכיתי ב 10 ההרצאות הטובות שיותר, בין הזוכים היו ניו זילנד, דרום אפריקה, ארה"ב, אנגליה, ספרד, קרואטיה, קנדה וישראל. מאז הוזמנתי להרצות מול סטודנטים צעירים על תוכניות לעסקים ויזמות באחת האוניברסיטאות הגדולות ביותר בתחום ה Wellness באירופה, אשר ממוקמת בצ'כיה.

הדים בעולם

AI

מלמדת אנשים לשלב בין הון אנושי להון טכנולוגי, בין יצירתיות ודרך חשיבה לבינה מלאכותית. לוקחת את היזמות למקום של בריאות ואיכות חיים מתוך חזון לחיות חיים של משמעות.

דרך חיים

שיטת LifeDance היא דרך חיים. לבחירות מדויקות, לנשיות על כל צדדיה, חמלה, ראיית הטוב והפוטנציאל לפריצה. היא יזמות המשלבת את תחום האימון, תחום הריקוד, המנהיגות, היצירתיות והנשיות, כך שהשלם הוא יותר מסך כל חלקיו. השיטה מאפשרת לכל אישה באשר היא למצוא את הדרך להתפתח, אם ברמה האישית, העיסקית, החברתית והקהילתית. להיות הגירסה הכי טובה של עצמה. החום אני מנהלת ומכשירה את המדריכות למרכז האקדמי לוינסקי וינגייט כדי להמשיך להפיץ טוב בעולם.

יעוץ עסקי

בעבר הקמתי סאטרטאפ בנושא זיהוי רגשי על ידי קריאת תנועות גוף והיום אני יועצת עסקית במגזר הפרטי ודרך "מעוף". אני עובדת עם יזמים ובעלי עסקים, החל משלב הרעיון ועד עסקים המעוניינים בלידה מחדש. מתמחה ב AI וחדשנות.

bottom of page